Malý rodinný penzion přímo uprostřed lyžařského areálu Horní Domky v Rokytnici nad Jizerou. Poloha penzionu je v nadmořské výšce asi 900 metrů, tím zaručuje ideální podmínky pro lyžaře, pěší turistiky, ale také pro zdatnější cyklisty.

Náš malý horský penzion proslul především rodinnou atmosférou, skvělou kuchyní a domáckým prostředím.

Horská chata Skácelka- skimapa

Pro lyžaře

Lyžaři mají poblíž Skácelky k dispozici dvě lanové dráhy, sedm vleků a upravené sjezdové tratě vhodné jak pro začátečníky, až po ty nejnáročnější. Nejbližší lyžařský vlek je od chaty vzdálen pouhých 30 metrů.

Sjezdové tratě

Perfektně upravené sjezdovky, které se v případě nedostatku sněhu uměle zasněžují sněžnými děly.

Kilometry běžeckých tratí

SKIREGION Rokytnice nad Jizerou Vám nabízí též upravované běžecké tratě a okruhy. Je zařazen v systému „Krkonoše – lyžařský běžecký ráj“, který propojuje všechna horská střediska více jak 500 km upravených tratí.

Horská chata Skácelka

Pro pěší turistiku

Pokud máte v oblibě letní turistiku, tak stačí ujít od našeho penzionu cca. 0,5 kilometru k rozcestí Na Ručičkách. A odtud se již můžete vypravit prakticky do celých Krkonoš.

Letní sporty a zábava

K celoročním sportovním aktivitám patří bowling a kuželky. V nedaleké Rokytnici můžete využít tenisové a volejbalové kurty nebo si zahrát fotbal na zatravněném fotbalovém hřišti. Pro milovníky rychlých kol jsou připraveny motokáry nebo koloběžky. Sportovní hala nabízí dvě tělocvičny a posilovnu. Vyznavači adrenalinových sportů si přijdou na své při raftingu či paraglidingu nebo při návštěvě lanového centra. Koupaliště a bazény najdete v našem blízkém okolí.